Új hozzászólás Aktív témák

  • vacsigusz

    csendes tag

    válasz Parci #860 üzenetére

    A fuji 3 fix obival már rendszer? :D Mellesleg 999k a x-pro-1 a 3 obival, szóval a fuji tényleg letett az asztalra valamit, nem vitatom, hogy jó cucc, de az árát is megkérik. Szerintem ennyi pénzből bármelyik nagy milc gyártó összehozná a fuji "rendszerét"

    Ha az egyéni igényeket nézzük, nekem megfelel az 5N, sőt merem használni 16/2.8-as obit is bármennyire fikázzák, az egyik legjobb ár/érték objektív szerintem, én 30k-ért vettem, bár az is igaz, hogy nem vadászok a pixelekre. Lehet majd idővel én is "igényesebb" leszek a képminőségre, de mint átlagfelhasználó most elégedett vagyok vele, ha nex-7-nek elfogadhatóbb lesz az ára akkor biztos, hogy arra váltok, de ha esetleg jönne egy olyan gép amiben az 5N szenzora és a 7-es kezelhetőségét összegyúrnák akkor természetesen arra ruháznék be.
    Engem egyáltalán nem zavar az üvegtenger hiánya, több pénz marad utazásra.......... ;]

    "Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy."

Új hozzászólás Aktív témák