Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz HUNgabus #31014 üzenetére

    Szerintem ez megint azon múlik, mire használod. Olyan nincs, hogy az A7RIV "jobb" vagy "rosszabb", mint az A9. Teljesen másra való a kettő. Ha szükséged van egy vödör MP-re, akkor az A7RIV "jobb", mint az A9. Ha 20 FPS-re van szükséged blackout nélkül, akkor meg az A9 jobb.

    Ha viszont a gép kezelése, fogása nem jött be - akkor nagyon valószínűnek tartom, hogy az A9 sem fog beválni.

    Sony topichoz képest megdöbbentő dolgot fogok írni :D - nézz meg egy Panasonic FF vázat, meg egy Nikon FF vázat is (Z5 v Z6). Illetve, nézz szét APSC fronton is (Fuji, Sony APSC vázak).

    Szerintem családot fotózgatni mindegyik bőven elegendő már, azt vedd, amelyiket a legjobb érzés kézbe venni, és egyből "rájössz" a legtöbb dologra rajta.

    Egy A6400 fókusza pl megold szinte mindent, a képminősége is bőven elég, olcsón lehet rá jó objektíveket venni, stb. A Fujinak a vázból kieső JPGk minősége szuper, és az új vázak AF-a szerintem megoldja a családi dolgokat.

    Magadnak kell rájönni, mi hiányzott... :R

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák