Új hozzászólás Aktív témák

  • rumos14

    nagyúr

    válasz tailor #2248 üzenetére

    előbb-utóbb én is szívesen lecserélném egy EVF-es gépre az 5R-t, de a 6-7 sorozat vszleg a jövőben is drága marad - teljesen érthető.
    az 5R utódjába amúgy fogalmam sincs, mit fognak beletenni, EVF-et biztos nem kap, a régi-új vakupapucsot sem hinném.
    az új 7-es izgi lesz, de nem az én árszintem, és elnézve a mostani 7-est, nem is fog úgy csökkenni az ára mint a 3-5 sorozatnak. számomra nagy kérdés, hogy javítják-e a szenzort olyan értelemben, hogy a képsarkokban nem fognak az obik meghalni.
    a rendszer szempontjából talán fontosabb is, hogy milyen minőségi alapzoom-ot hoznak ki, mert arra viszont fáj a fogam.
    az AA szűrő elhagyása szerintem megtörténhet, most ez eléggé "trendi" lett, bár lehet, hogy a videót tartja annyira fontosnak a Sony, hogy ne tegye meg (a moáré miatt).
    pletykáltak még ugyebár egy DSLR formájú NEX-ről is, remélem, nem C/N belépő DSLR fajta kopogós lufi lesz. személy szeritn nagy mértékben a kisebb méret szerint váltottam NEX-re, így olyan nagyon nem tudok lelkesedni egy ilyen vázért.

Új hozzászólás Aktív témák