Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    válasz mikrofon #20167 üzenetére

    Nekem két vizhűtéses húzott I7-esem (igaz régi 4790) van 32csiga rammal es elvérzik a fenébe, rendszer meg 1TB aktuálisan használt nyers SSD elérés esetén is.
    Azért ha behúzok 5-6 ezer képet ami tömörített raw esetén is 300giga akkor ez a fos win-es környezet hullik szét, megeszi az összes erőforrást... Ezért mennek Mac-re. (téli szezonba nekem is kell foglalkoznom ezzel, bár “kedvem” nincs) 1,3M az első konfig amit összedobtam. Az EU-s mizéria meg meg inkább nehezíteni fog
    Alkalmazás erőforrás kihasználása terén más mint az android vs iphone.
    Nem vagyok elvakult, pro es kontra van bőven nem véletlenül vannak pc-im, még.
    Azért arról beszélgethetnénk hogy egy laptop kijelző az árbarát szegmensben milyen színpalettát tud mutatni, amin látod is milyen csatornákat huzogatsz. :) Lehet nem mindenkinek fontos látni mit csinal. :D
    Volt egy intuos a4 táblám, de nekem nem jött be, túl gyors és röghözkotott vagyok egér tekintetében, egyszerűen nem tudtam átállni.
    Lehet képeket piszkálni egy kis teljesítményű eszközön de nem lehet a fejünket a földbe dugni es azt allitani, hogy nincs a nagy kakaora szükség, mert ez balgasag.
    Autoversenyezni is lehet egy literes stifttel meg egy sok 100 lovas bármivel...
    Ez a téma is olyan, mint az eskuvos topikban a 25 esküvő az 50 munkanap, ami heti 1 munkanap. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák