Új hozzászólás Aktív témák

  • thomasthomas

    tag

    Sziasztok,

    Sony A6000-esem van, s szeretnék valamibe beruházni. Ehhez szükségem van ahhoz, hogy távolról irányithassam a gépet, s tudjak sorozatfelvételt késziteni. Viszont nem tudom eldönteni, hogy a távkioldónak van-e köze a wifihez.

    A távolról irányitás minden további nélkül müködik a Smart Remote App-on keresztül. A sorozatfelvételt meg nem engedélyezték az A6000-re remote-n, ami nagfy feketepont részemről.

    Ámbárhogy, fotózni szivesebben fotóznék távkioldóval - vezetéknélkülivel.

    Vállalom a kockázatot, hogy vakon fotózok a megfelelő pillanatban (ezért is a sorozat), viszont nem tudom eldönteni hogy ha én kilépek az applikációból, akkor a távkioldó müködik-e.

    Akinek van távkioldója (s lehetőleg hasonló sony milc-e), az esetleg ki tudná próbálni nekem? Nem tart tovább 5 percnél. :)

    1) Engedélyezni kell a remote control-t a menüben, hogy távkioldó használata engedélyezve legyen.
    2) Elinditani a Smart Remote control applikációt a fényképezőn, s magára hagyni a gépet (nem kell összehozni telefonnal/tabbal, elvégre megoldanám én ezt úgy, hogy mikor beállitottam a gépet a telón, utána kilépek telefonon az appból)
    3) Megnézni, hogy a távkioldóval lehet-e fotózni ebben a pillanatban.

    Előre is köszi!

    PS. Valószinüleg az A6300-A6500 kombónál is müködik a dolog.. vagy nem...

    [ Szerkesztve ]

    .

Új hozzászólás Aktív témák