Új hozzászólás Aktív témák

  • EmThor

    addikt

    Ahoj, igazából új xboxhoz, a panasonic 50"os 780ex-et (nagyon szép képe van, 3 éves, elégedett vagyok vele, a felhősségen kívül) leváltandó akartam tegnap venni egy 55-ös xh9096-ot de olvasom hogy nem megy a VRR, 120hz homályos, pedig pont a hdmi 2.1 új tulajdonságai miatt váltottam volna, hogy azokat ki tudjam használni, pedig a youtube tesztek alapján nagyon tetszik a képminősége, ha lehet ilyet mondani. Youtube, netflix ha fagy esetleg nem para, van külső mi box a tartalmak lejátszásához. Oledet nem akarok az ismert problémák és a black crush miatt, samsung q80-nak meg egyszerűen nincs ilyen szép képe. Panasonicot vettem volna de hdmi 2.1-et nem támogatja egy idei modelljük se, nincs beépítve. LG nano meg fehér halo-t generál, local dimming nulla. Így is érdemes megvenni az xh9096-ot szerintetek, hogy nincs vrr, használja valaki konzollal/filmek szépek rajta amúgy? Netflix, hbo go youtube-on peppa malac, meg warez mandalorian megy most a legtöbbet, kicsi tv és sok xbox/switch egyébként. 9505-ösben nincs hdmi 2.1 ha jól tudom. Vagy érdemes várni 2021es modellekre? Újabb jobb lesz persze csak gondoltam miért ne lehetne most használni már az új technikát. Köszi

    [ Szerkesztve ]

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

Új hozzászólás Aktív témák