Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz WaterWave #44286 üzenetére

    Nekem a 64gigás pendrive-t nem lehet fat32-re formázni, ezért exfat filerendszer van rajta. A TV (XE8505) látja, ugyanúgy, mint a HDD-n lévő ntfs-t.
    Inkább az lehet, hogy, ha az a vinyó a samu tv-n felvételre volt használva, akkor azt bizony tényleg nem fogja látni, azt törölni, újraformázni kell.
    fat32 filerendszert már nem érdemes megpróbálni sem, mert a fileoknak maximum 4GB lehet a mérete, és egy valamirevaló film ennél sokkal nagyobb. EZért használnak pendrivera exfa-t, vinyóra ntfs-t.

    Az viszont, hogy a 6-7 éves samu után megszereted-t, nagyon egyénfüggő, de ebbe ne menjünk mélyebben bele :D

    "Következő lépés nekem is NAS lesz ,csak ki akartam próbálni, egy 4k filmet."
    Nnna, pont a 4k filmhez nem feltétlenül jó a nas.
    Azért nem, mert a TV-k hálózati teljesítménye kevés a 4k fileátvitelhez.
    100-as hálókátya van benne, a wifi se mindíg elég gyors, ezért hálózatról nézve át fog váltani diavetítőbe :(
    Nekem 4k filmet csak HDD-ről sikerült normálisan lejátszani.
    Akinek van ac wifije, az megpróbálkozhat vele, de LAN-on, illetve a gigabites routertől 1méterre az n-es wifi kevés a 4k hdr tartalomhoz.
    Youtube 4K-hoz még jó, de a YT-on a 4K tartalmak kb 30Mbit/s sávszélt igényelnek, egy "rendes" 4khdr film, ennél sokkal "sűrűbb".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák