Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz metrion #39199 üzenetére

    NNna, köszi, ez nekem is hozott újat.
    A múltkor kérdeztem, hogyan működik a PIP.
    Hát, itt leírták. Annyit tud hogy kis ablakban megy a műsör, miközben én a főmenüben mászkálhatok.
    "Picture-in-Picture: Don’t miss anything!
    Note, that you can only play one TV or HDMI video source at a time while browsing your TV menus."

    Köszönjük... :W
    Ki a lóf**** akarja babrálni a TV menüjét?
    Bazmeg, 2010-es Samu TV-n a PIP az rendes PIP volt. Amíg a TV-t néztem, addig PIP-ben kis ablakban kinn volt a HDMI, vagy egyéb bemenet képe, vagy fordítva, nagyképben a HDMI, és mellé a TV adás a sarokban.

    "Youtube-ból új alkalmazás van Nougat alatt. "
    Na, mondjuk YT nem volt a korábbi TV-men, az nem volt ennyire okos. De ennyi.
    A YT app egyébként nemrég frissült, múlt héten még nekem, az XE8505 TV-n (ami tavaly decemberben már nugáttal érkezett, vagy legalábbis első nap frissült), is egy régebbi volt fenn, látványosan új kinézetet kapott a korábbihoz képest.

    "Látható Csatorna listát nem tettek bele? "
    guide van, csak. A discovery az egy vicc. Ráadásul, majd fogtok itt káromkodni ti is, mert bármit beállítasz kedvencnek, a nugát majd szépen szarik rá, és mindíg a teljes kanális listát fogja nektek mutatni. Kóvályoghattok majd a UPC rengeteg hasznavehetetlen adása között, miközben csak 10-15 adót néznél.

    "de gyári visszaállítás után nagyon pörgős."
    Hát, még az is lehet, hogy itt a 4 napos hétvége, biztosan marhára fogom unni magam, és lehet, hogy én is rányomok egy gyári visszaállításra. Veszíteni nem vesztek vele semmit, legfeljebb egy pár órát, amíg feleslegesen babrálom a TV-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák