Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz ftc #1458 üzenetére

    Amd chipes lap már van, de hol lehet kapni?:D Annyira én se használom ki, de most dobjak össze egy 754-es sempron konfigot? Lap alá kb ugyanannyi mint 939 vagy am2 alá, memó szintén, táp szintén annyi meg ugye az odd meg hdd is..procin spórolhatnék pát k-t..szóval számomra nincs értelme, főleg hogy csak c'n'q-s jöhet szóba, vagy lehetne 939-es konfig, 3000-es, 3200 a64-eket már 10k alatt hajigálják erre, újan se sokkal több, csak akkor már ott vagyok, hogy pár k-t hozzácsapok és egy használt am2 x2, mert lap+ram nem drágább, már a 800mhz-esek ára is padlón van..939ből meg x2-m sose lenne ha szükségem is lenne rá, úgy elszálltak az árai amik maradni is fognak..full konfigom van 2 is, p2+p3 most:D azokat adom el aztán kb az árukon meg is lesz egy új gép:D Most meg perpill egy prescottos gépről vagyok :O :D Szóval kell ide valami AMD csoda:) Aztán a vége lehet az lesz, hogy újra veszek 939-es biostar lapot, az nekem nagyon bejött :)) Aztán majd 1x, ha a 65 nanos amd procik elterjedtek, áruk is szépen lement, na meg az új amd chipes lapok is bárhol kaphatóak, akkor majd jön am2 x2..de az is lehet hogy már csak am3:D Nagyon unom már, hogy am2 alá nem találok olyan lapot, amire tényleg azt mondom hogy jó, ha meg azt mondom, akkor nem tudok hozzájutni :W Na mind1, majd csak lesz valahogy ;)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák