Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    Sziasztok!

    Újra szembejött a SnowRunner és ezúttan egész jól beszívott. Bár még csak az alapjáték van meg, de valószínűleg megveszem a plusz évadokat is - gondolom érdemes akkor a year 3 kiadást venni, jelenleg GamePassból játszom, tehát kb. semmi nincs meg. Modok nélkül játszom egyedül, vagy a fiammal - mármint odaengedem és akkor csinálja. :D -. Jelenleg az alábbi járműveket szedtem össze:

    Tuz 420 Tatarin
    Chevy CK1500 (ez kb szint fullos, kivéve a nagy tetőcsomi, eléggé zabál, így szinte mindig kell egy utánfutót húzni hosszabb utakra)
    Scout 800 (ez pofás, csak elég sokat vagyok vele tetőn. :B)
    Khan Lo4F
    Hummer H2 (ezen sokat nem feljesztettem, elég sutának tűnt a kis kerekeivel)

    Tayga 6436 (ez az egyik kedvenc, jól mászik, megvan az emelt futómű hozzá)
    Azov 64131 (lassú, de átmegy mindenen)
    Step 310 E (ez full stock)
    Pacific P16 (böszme dög, még sok dologra nem használtam)
    WS 4964
    International Transtar 4070A (ez is full stock)

    Ezeken túl van valami, amit érdemes megvenni az alapjátékban, mert hasznos vagy jól használható? Illetve a listában van olyan, ami teljesen felejtős? Vagy a jobb verdák a Seasonökben vannak? (Videók alapján bejön nagyon az öreg F750es)

    Mapokból alapvetően Michiganben voltam mind a 4 pályán, illetve Taymyrban járok, ott most építettem meg a garázst Zimnegorskban. Alaska még nem nagyon volt, mert nicsen láncos abroncsom, anélkül meg kissé szívás.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák