Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    Hétvégén nagyot mentem.
    Volt egy küldetés tegnap, michigan river islandról kellett átvinni egy ilyen hatalmas high saddle-vel vontatható fúrónak az alapját. Na hát sokat tanultam.
    Pl hogy mi a különbség heavy duty és heavy duty között.
    Nekiindultam egy kissebb géppel, nemtom a nevét de olyan mint pl a gmc. Ahogy kiértem a kikötőből és volt egy kis emelkedő ott feladta. Jobb motor, váltó, erós csörlő, minden ami kell de nem bírta felhúzni.
    Na odamentem a pacific p12vel amit nemrég kaptam. Az annyit tud hogy diff lock és hátsó kerekes viszont a legjobb gumi van rajta amit eddig láttam. Aláakasztottam a nagy szerelvénynek. Megnyomtam agázt és úgy indult el mintha semmi gond nem lenne.
    Ja és ennek a power to wight értéke vagy 6egység volt, míg a másiknak maxos.
    Ja és találkoztam egy új kihívással is, mégpedig azzal mikor nem férek el. A smithwile damnál a hegyről lefele volt párcrész ahol alig fértem el úgy, hogy ne boruljak le a hegyről.
    De biztos ki volt mérve ez előre, mert felesleges hely a kanyarokban egy centi sem volt.
    És mikor végre leadtam a küldetést, az a megkönnyebbülés mint egy ds bossfight után.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák