Új hozzászólás Aktív témák

  • maniac

    senior tag

    En is most szokom le a cigirol ugyanis mar nagyon erzem azt hogy jo par eve szivom ezt a sz*rt raadasul napi 1-2 dobozzal. Anno sikerult eleg rendesen redukalnom a cigarettamennyisegemet hala akkori bnomnek - szal bno tenyleg segit a leszokasban :D - de hat aztan en barom ujra visszaszoktam 2 nap alatt a megszokott cigarettamennyisegemre. Most azzal probalkozom hogy minden nap 1 szallall kevesebbet szivok, es estenkent korbefutom a margit-szigetet (mostmar fel ora alatt sikerul egybe, elso nekifutasra mikor kezdtem sikerult a feleig eljutnom kb ugyanennyi ido alatt es akkor is mar total kesz voltam), aztan este mar nem kivanom annyira a cigit, inkabb kajalok, iszok es alszom. Egyebkent eleg erdekes a cigarettafogyasztasom is. Leginkabb reggel, es este szivok cigit. Napkozben nem annyira. Szoval igy sikerult kiikttatnom az esti cigarettafogyasztasom java reszet. Eddig estenkent 10 szal cigit elszivtam igy lefekves kepen, ez mostmar 4 szal. A reggeli cigit sajnos meg mindig nem sikerult redukalnom :(. (ide kellene egy reggeli menet aztan mar ezt is sikerulne szvsz :D)

Új hozzászólás Aktív témák