Új hozzászólás Aktív témák

  • rien

    senior tag

    válasz Spirál #1 üzenetére

    Imádkozz remélem nem jársz úgy ahogy én:
    Én se álltam matekból bukásra harmadikban és úgy kb. az utolsó hét lehetett mikor írták a dogát a bukásra állók.....nekünk közben tesióra, hívat a matektanár, hogy menjek dogát írni, mert mert ez fogja eldönteni 1 vagy 2 leszek:Y Már átöltözve vártam a tesiórát, öltözz vissza, rohanj, írj felkészülés nélkül dogát. Megírtam 3-ra, ez ugye még feljebb húzta az átlagom és megbuktattak wazzeg (az igazgatónő, dühből, hogy mennyi xar matekos van az osztályban, első voltam a névsorban, beíratatta az egyest és elviharzott és mindenki más átment matekból aki valóban bukásra állt). A többi tanár mondta el, hogy törtnét a buktatásom. A matektanárnak annyit kellett volna mondania, hogy ez a lány nem elégtelen, főleg azok után, hogy megírtam neki a javító dolgozatot 3-ra amire esélyt nem adott, hogy készülhessek rá, meghát a jegyeim se olyanok voltak de nem tette mert rezgett a léc alatta, kiállt a szénája a szemétnek. Előző suliból is kirúgták, nem véletlenül.
    Bementem az igazgatónőhöz (mint aki nem tudja mi történt), hogy nézze már meg az osztályzataimat én nem állok bukásra, nem érdekelte mit mondok, elkezdett faggatni, hogy áruljam már el mit csinál a tanár, hogy tanít meg ilyenek :Y
    Megírtam a pótvizsgát, mehettem is haza, nem kellett szóbeliznem, meggyőző volt a 98%.
    Én ezek után emberszámba nem vettem és mindezt ki is mutattam nem gyengén negyedikben.
    Azt sajnálom, hogy mindezt benyeltem és nem hurcoltam meg a tanárt, a sulit azt kellett volna csinálni, hogy ilyen meg hasonló egy jódarabig ne történhessen meg még a környéken se.

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák