Új hozzászólás Aktív témák

  • Spirál

    tag

    Sziasztok, lenne egy kis problémám amiben a ti segítségeteket szeretném kérni. Elsősorban olyanokét, akik érintettek az ilyenfajta dolgokban. a sztori:

    Én egy 10. osztályos tanuló vagyok. A problémám pedig, az lenne, hogy így az év végén, pontosan a héten, aZ egyik tanárom kijelentette hogy megbuktat... Nos, itt csak az a probléma, hogy igazából a tanár nagyon arcra megy és pikkel rám (tudom mindenki ezt mondja de most télleg) ez már csak abból is látszik, hogy félévkor is buktatott, mondjuk az jogos volt, mert volt 4 db 1 esem és 1 db 2 esem... de ezek után eléggé beparáztam és összeszedtem magam és a tanár minden rosszindulata ellenére sikerült produkálnom egy 2.4 es átlagot, (ami ha az egész évet nézem akkor is 1.9) Sajnos a mi sulinkban nincs korlátozás az átlag alapján való osztályozásra, így ebbe nem kapaszkodhatok, de van más, mégpedig, hogy ezt most jelentette ki és elmondások szerint a tanárnak kötelessége a diákot értesítenie a bukásról még az év vége elött 3 héttel. nos ő ezt nem tette meg, és úgytudom erre valami jogszabáj is van... (még hozzátenném, hogy a magatartásommal semmi baj nincs)

    Nos ebben kérném a segítségeteket, és szeretném kérni, hogy tartsuk fenn a topicot, és toljátok bele az upp-okat, mert ez nektek kb 3 mp fáradság, de nekem a nyaramat, esetleg a továbbtanulásomat is veszélyeztetheti... előre is köszönöm...

Új hozzászólás Aktív témák