Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz Goldwin #15563 üzenetére

    Gyerekfejjel biztosan te sem nézted a különbséget melyik gamepad alkalmasabb a játékra, és melyik fog egy hónapon belül megpurcanni a kezeid között. :) Most a többéves retró konzolokban szerzett tapasztalatokkal jobbat is kihozhatnál a dologból. Játszottam eredeti Nintendo konzolon Super Mario-t, és Sega Mega Drive konzolon Aladdin-t meg a Sonic-ot. Mindegyik meghatározó játékos élmény volt... ahogyan a sárga kazis korszak is. Most alapgépet még mindegyik féléből találni jó állapotban, és a játékvezérlőkből is érdemes bezsákolni. Csak azok a régi kedves emlékű NES és SEGA játékok nekem már nem érnek meg ennyit, hogy a gépre és 15-20 db játékra majd félmilliót elköltsek (1500 és 10000 forint között vannak a kezetták és láttam jóval drágábbat is). Inkább akkor az emulátorok világa felé kezdtem érdeklödni és ott találtam meg azokat a játékélményeket, amiket csak a 8bit és 16bit játékok tudnak nyújtani. Viszont a PC-s emulátor mégsem adja vissza teljesen az élményt és erre pont megfelel nekem a sárga kazis gép és játék. Van ennél jobb? Igen is meg nem is. :)

Új hozzászólás Aktív témák