Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz #94529552 #93438 üzenetére

    Már nem tudom miről van szó, most kérdezel tőlem, vagy válaszolsz? Vagy mind a kettő?
    Nem írtam olyat, hogy a sík megbukott, ezt már csak te erőlteted, én csak arra vagyok kíváncsi, honnét vannak ezek a kimondottan belső információk? Mármint, hogy mi alapján dönt így a Samsung?

    [ Szerkesztve ]

  • gyeniko

    őstag

    válasz #94529552 #93438 üzenetére

    Szerinted mennyire életszerű, hogy a vérprofi multi hasraütés-szerűen dönt arról, hogy mit gyártson? Legyél egészen nyugodt abban, hogy komoly felmérések, statisztikák készítése és elemzése előzik meg ezeket a döntéseket. A smart funkciók használatával kapcsolatos szokásokat a legkönnyebb mérni: a készülék adatot szolgáltat arról, hogy melyik alkalmazásra hányszor kattintanak és mennyi ideig használják, stb. Abban is biztos vagyok, hogy ezt legalább régiónként, de lehet, hogy országonként összesítik.

    "Számít egyáltalán, hogy az emberek nagy része nem szeretne íveltet?"
    Nem bántásként mondom, de ez a fórum messze nem reprezentálja a valódi vevőkört, ezért az itt olvasható véleményekből az égvilágon semmilyen, a gyártók részére használható következtetést nem lehet levonni (sőt!). Nagy összegben mernék fogadni, hogy a gyártók abszolút sikerrel terelik a vevőket a kívánt irányba, ezért soha nem fogsz olyan statisztikát látni, hogy a sík képernyős készülékek eladási aránya nagyobb mértékben nő, mint az ívelteké. Sokkal inkább azt fogod látni, hogy az ívelteké nő, a sík képernyőké pedig csökken.
    Ha a Te véleményed volna igaz, akkor valamelyik nagyon okos gyártó (ezek szerint nem dél-koreai) erre bizonyára rájönne, ezért kizárólag a sík képernyők gyártására gyúrna és ezzel "lekaszálná" a piacot.

    Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

Új hozzászólás Aktív témák