Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lala6

    őstag

    válasz Lala6 #10013 üzenetére

    Na végül megtaláltam a Samygo wiki-ét, el is kezdtem megcsinálni, de elakadtam, aztán elkezdett hülyéskedni a TV, így egyelőre hagyom az egészet.
    Valamiért nem tudtam telepíteni a Hack on TV alkalmazást, az internet @ tv-ben a samygo szerveréről letöltöttem az app-okat (a saját web szerver nem indult el), de a listában nem jelent meg a Hack on TV, így nem tudtam rányomni, pedig a letöltéskor láttam, hogy ott van az is.
    Aztán, ha már nem sikerült, nézegettem a letöltött app-okat, elindítottam egy Germet IPTV nevű alkalmazást, ez nem csinált semmit, el sem indult a TV pedig úgy tűnt, hogy lefagyott (bár a kép és a hang ment). Konnektorból kihúz-bedug, újra működik, de kb 5 percenként kikapcsolt a TV, itt már idegbaj :)

    Gyári reset után még mindig csinálta, és az internet@TV nem indult el. Végül, ha az internet kábelt kihúztam úgy elindult az internet@TV, ezután bedugtam a net kábelt és már ment újra, gyorsan töröltem a Samygo app-okat, most úgy néz ki, hogy működik, de még nem akarom elkiabálni.

    Azt tudja valaki, hogy miért nem jelent meg az APP-ok között a Hack alkalmazás, pedig a letöltéskor írta, hogy telepíti?

Új hozzászólás Aktív témák