Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    Én DigiTV-t nézek, és mivel a beltéri 2 kártyás, és hiába kértem nem úgy vezették be a beszerelésnél, ahogy kértem, így most a nagyobbik TV-hez antennakábelen megy az adás, ami bele van vezetve egy régebbi LG Hifi VHS magnóba, és abból megy át Scarton a jel a TV-be. Azért így, mivel van földi antennám is, és azon meg néha legalább az M1 és M2 HD-ban sugároz, és az van belevezetve a TV antenna csatijába.
    Teljesen OK a kép, de pl az látszik, hogy azok az adók, amik eleve 16:9-ben sugároznak (Spektrum, Discovery) sokkal szebb a képe mint amik amúgy 4:3-ban, marha sokat számít a felbontás, de az a kb 3m ahonnan nézzük, mindegyik nézhető.
    Még a Digisport HD is elég gáz, ha pl fociközvetítés megy rajta, mint amikor a stúdióműsort sugározza. Tudom, hogy HD-ban csak kábelen megy, műhódon :) meg csak valami gagyi bitráta.
    A múltkor kérdeztem is az ügyfélszolgálatot, hogy mikor lesz már nekik is HD adás, de leráztak egy gyenge szöveggel: már dolgoznak rajta, de még nem lehet tudni :D

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák