Új hozzászólás Aktív témák

  • Redeckt

    tag

    válasz PuMbA #87301 üzenetére

    Szerintem elbeszélünk egymás mellett. :)

    Azért kérdeztem meg, hogy mi változott, mert korábban, például erre a kérdésre adott válaszodban is, az első helyre tetted az ajánlásodban.

    Továbbra sem tartom korrekt, mindenre kiterjedő összehasonlításnak azt, hogy kiemelek egy, az egyik TV-nél mondjuk kedvezőbb válaszidő értéket.
    De reagálva az általad írtakra, szerintem is komoly fegyvertény az a ~ 8 ms válaszidő a J6200 esetében.
    Itt viszont megjegyezném, hogy a H6400-as típusnál is egy jó értékről beszélünk,
    Ergo nincs akkora különbség, ami engem megtudna győzni arról, hogy ez a tényező, a többi összevetése után, ajánlhatóbbá teszi a H6400-al szemben.
    Egyébként gyanítom a legtöbben csak tippelni tudnának, hogy melyiket is nézik, ha a kijelző kivételével kitakarnám a két TV-t, és átváltanék pl. egy általad is említett teniszmeccsre. :)

    (#87318) vzaza:

    Ok! Szerintem leginkább a normál módban való 50-es élesség érték miatt, látod a film módot homályosnak, de nem írtad, hogy mik a beállítások.
    Az élesítést egyébként nem ajánlom, rontja a képminőséget. Megfelelő minőségű tartalom esetén, nem szabad ilyen jellegű problémád legyen.

    [ Szerkesztve ]

    Vájtere ala kopp deckt, blinde alanm zeros flokt Redeckt!

Új hozzászólás Aktív témák