Új hozzászólás Aktív témák

  • xXxian

    senior tag

    Sziasztok,

    CI modulról találok valahol egy olyan leírást, ahol elmagyarázzák, akár egy hatéves gyereknek mire való, mit kell, hogy kell? 6200-am van, adtak hozzá egy kütyüt, a TV-n a helye jelenleg le van matricázva. TV-hez jár kis infra adó, csatornákat tudom váltani a TV távirányítóval. Viszont UPC boxot mindig be kell kapcsolni a sajátjával. Ezt a box-ot lenne jó kiváltani a CI modullal, ha lehetséges és nem jár negatív következményekkel.

    Más. TV jelnleg wifin csatlakozik a nethez. BR lejátszó (asszem 5500-as) a jelek szerint nem wifis. Viszont, LAN aljzat mindkét egységen van....valószínűleg buta kérdés, de BR player "kaphat netet" ha összekötöm a TV-vel?

    Megint más. 6200-Xbox-UPC box-Samu BR player: TV bekapocsolása nem tudja esetleg "ébreszteni" ezeket az egységeket? Vagy tudja, csak én nem jöttem rá hogy hogyan? Ha nincs jel UPC box felől a TV bekapcsolásakor, akkor jön egy üzenet hogy ezt a stndby gombbal tegyem meg de nem történik semmi...

    S újfent más: a nemrég kivesézett optimális 6400 képi setap ok lehet 6200-hoz is?

    Előre is köszönöm,
    X

    Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

Új hozzászólás Aktív témák