Új hozzászólás Aktív témák

  • jorden06

    senior tag

    válasz gyuszaa #52573 üzenetére

    A garancia fülnél írják, hogy egyes termékek, és magánál a terméknél, hogy két év gyártói. Na majd rákérdezek azért ettől függetlenül.

    Viszont a tv működésével is lenne pár kérdésem:

    - az istenért sem tudtam kikapcsolni a csipogó hangot a hangerő állításánál, ezt hol lehet?
    - az automata fényerő-szabályozás sem, ezt hol lehet?
    - a speciális beállítások a hangnál (hangkiemelés és térhang) érnek valamit, vagy csak rontanak a minőségen?
    - olvastam korábban, hogy minden tv-n egyedi a színbeállítás. ezek a beállítások csak a megjelenítés menüpont alatt érhetők el, vagy van lehetőség valamilyen finomhangolásra, kalibrálásra?

    és ami a leginkább érdekelne: letöltöttem egy fullHD minőségű filmet a laptopomra, gondoltam végre jó minőségű tartalmat nézek nagyképernyőn. a notit HDMI kábellel kötöttem össze a tv-vel, majd beállítottam a kivetítő max felbontását (fullHD) és csodálkoztam egy nagyot: az asztal széle kilógott a tv-n a képből, és az egész egy elmosódott, színtelen trutyi volt. elkezdtem lentebb venni a felbontást, és a legjobb minőséget a notim natív felbontásán (1650*1050) produkálta a tv. Ez miért van?

Új hozzászólás Aktív témák