Új hozzászólás Aktív témák

  • joe007

    tag

    válasz Barna87 #135 üzenetére

    Szia!

    Megnéztem, amit kérdeztél és a következőket tudom leírni neked!

    1. A könyv leírása alapján is (Magyar - 15-ik oldala) az analóg csatlakozás során a (16:9 és a 4:3-as) képarányt lehet beállítani, míg HDMI-al összekötve (16:9, széles nagyítás, nagyítás, 4:3 és a képernyőhöz ig.) tudod kiválasztani!

    2. Analóg kábelen összekötve nekem szépen jön az 1920x1080@60Hz, míg HDMI-on szintén marad a felbontás, csak a Tools gomb megnyomása után a képméretet kell beállítani, mivel nekem alapon 16:9-en volt és az nem jó! Ilyenkor a jobbra nyíl gombbot addig kell nyomni, amíg ki nem tudod választani a "képernyőhöz ig." funkciót és jó lesz a teljes képernyőn a Win7 képe. A kábelek cserélése és kibe csatlakoztatása után is ellenőriztem és a TV megjegyezte az adott HDMI-on milyen képernyőt állítottam be. Tehát nem állítódik el alaphelyzetbe, hanem szépen maradt a "képernyőhöz ig." funkció!

    3. Amit találtam a neten képeket a kártyádról az alábbi kimenetek vannak rajta (2db DVI, 1 Display Port és 1db HDMI) Kérdés milyen analóg kábellel kötötted össze a TV-t a PC-vel? DVI-Analog?

    4. Az 1600x1200-as felbontásnál arra gondolok a te esetedben azért csak azt engedi meg beállítani a win7, feltételezve 2 monitor van rácsatlakoztatva a gépedre és ilyenkor alapból ha nem állítottál el semmit akkor a PC monitor az 1-es, míg a TV 2-es (másodlagos) kijelző és hogy mind a két képernyőn legyen kép és ugyan azt szeretnéd látni egyszerre ilyenkor klónozza a 1-es beállításait a 2-esre! Ha nagyobb felbontást tud a 2-es TV, akkor állítsd be a képernyő beállításoknál, hogy a 2-es az kiterjesztett legyen (extended view) és akkor már utána a Win engedi a kettes monitor kiválasztása után a nagyobb felbontás beállítását is (Alkalmaz gomb)

    Ha vmi nem vili, akkor nyugodtan írjál privátban is, ha mást nem érdekel a dolog!

    Üdv,
    Joe

    Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

Új hozzászólás Aktív témák