Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi020

    tag

    válasz Palace701 #144772 üzenetére

    Mi is azt hittük menni fog a dolog, mert volt is raktáron a legközelebbi MM-ben.
    De ki volt szürkülve az opció, és meg volt jelölve, hogy csak kiszállítás. (Annyira nem bánom)

    A sima az tökéletes lenne (Silver csomag azthiszem) Az olyan mint a gyári igen. Az teljesen megfelelő lenne.

    Annyit még meg is érne 1 évre. De talán még a samu oldalán is lehet venni hozzá. A lassan 4 éves másikra onnan van +2.

    Engem úgy is szeretnek a samunál mert az elöző Tv-m hibás lett pont a 2 év lejárta elött 2 hónappal. 3x javították és rossz volt.(Panel,alaplap,panel csere volt :C ) közben lejárt a garija, így át sem vettem, csak az üzletbe gyors ránéztem. 3 hónapig húzták. aztán szóltam a fogy védelemnek mert meguntam. Akkor nagy nehezen visszakaptam az új árát. Így lett a Q60R. De gusztustalanok voltak.. Ez a kellemes érzés a folyamatról bennem is van, ha egyszer megállna megint... az csodás lesz.
    Amúgy azon is volt plusz gari. Így a samu szervíze azt javasolta várjam meg míg lejár a gyári gari. Majd a pluszba vásároltnál jelezzem a biztosítónak nem jó. Így majd ők talán fizetnek, mert a samu nem fog... ő meg nem tudja megjavítani...Na azért ledöbbentem.

    Akkor van fejetlenség ott is rendesen. :)

Új hozzászólás Aktív témák