Új hozzászólás Aktív témák

  • B.Marko

    lelkes újonc

    Sziasztok.
    Segítséget kérnék, hogy vajon mi lehet a gond?
    Múlthét hétfőn vettem a szobámba egy Samsung q60t-t 43colban, azóta egyelőre csak YouTuben néztem videót meg filmet, mivel szolgáltatóval még nem volt össze kötve így tv csatornát nem tudok fogni. Tegnap végre volt időm, hogy össze kössem a PSt a tv-vel kicsit játszottam, viszont miután kikapcsoltam a PSt és a tv-t is, elég erőteljes sistergo vagy hasonló hangot adott ki ott a tv ahol az áram kábel csatlakozik hozzá, meleg is volt a tv hátulja (bár nem tudom, hogy az még normális szintig volt-e), illetve picit olyan égett műanyag szerű szag volt, mint amikor valami elektronikai termék túl hevül. Amikor a konnektorbol kihuztam a hosszabbítótt akkor a fura hang szinte egyből elmúlt, aztán vissza dugtam a hosszabbítótt és újra olyan hangja volt ezért kihuztam (és lefeküdtem, mert már amúgy is késő volt) . Reggel bedugtam egy kis időre és néha picit hallható volt néha nem, ha a fejem a tv-hez közel raktam. Viszont a másik tv-n ami a nappaliban van azon is hallani hasonló hangot, akkor amikor áram alatt van, de éppen nem néz az ember semmit sem rajta vagyis ki van kapcsolva.
    Gondolkodtam lehet a hosszabbító, de amikor csak filmeztem 2-3 órát utána nem volt olyan hang meg szag, vagy csak nem igazán tűnt fel. Most így PS-zes után tűnt fel. Lehetséges, hogy maga a tv aksija vagy esetleg széria hibás, vagy tényleg csak a hosszabbító(amikor a hosszabbítóba be dugtam a PS kábeljet, akkor volt ilyen villámlás szerű).
    Remélem érthetően tudtam le írni 😅
    Előre is köszönöm a segítséget(bocsánat a hosszú szövegert) 😅

Új hozzászólás Aktív témák