Új hozzászólás Aktív témák

  • Kuha87

    csendes tag

    Hali!

    Szakértők segítségét szeretném kérni pár perc erejéig :)

    Samsung UE-37C5000 ( ~ 144 ezer huf)
    Samsung UE-37C6000 ( ~ 154 ezer huf)

    e között a 2 tv közt vacillálok. A kérdésem az lenne, hogy megéri e a 6. széria a felárat?

    Többségében 720, 1080p HD tartalmakat néznék rajta, elvétve SD/DVD/Xvid-et, HDMI-n keresztül..
    Olvastam, h a panel sem mind1, melyikben van a jobb képminőséget adó? Megy egyáltalán, hol találom azt hogy pl a 5.ösben melyik van, és hol, hogy az jó e? (mert akkor már rátudnék keresni)
    Talán viccesnek hathat, de a HDMI és usb csati helyek ha szemből nézek rá a tv-ere, jobbról vannak, ugye (v. max alulról..)? (másképp nem fér, a falig be kell tolnom így "nem lehet" balról..)

    Ezeket az újításokat véltem felfedezni a 6. szériában: Ezek közül melyik ami jó nekem? :)
    - Eco Sensor (ezt mindkettő tudja, kérdés, hogy ez jó nekem? Túl sokat írják h NEM. Ki lehet e kapcsolni? -volt, ahol nem tudták... És tényleg ilyen pillanatnyi felhősödés is hatással van rá és ott állítgatja..? - A TV az ablak mellett lesz, de teljesen háttal neki, ezenkívül délelőtt 10 után már nem süt be direkt fény (keleti fekvésű a szobám)... persze ha beborul akkor így is sötétedik nálam is... :) ) aztán..
    - Ultra Clear Panel (?)
    - 400 Clear Motion Rate (a korábbi 150 helyett)
    - 100 HZ motion plus (a korábbi 50 helyett) - láthatóan szebb lesz tőle az akciódús jelenetek képminősége?

    Köszönök szépen bármilyen felvilágosító, okosító hozzászólást!

    Üdv.

    Lui

Új hozzászólás Aktív témák