Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gardaai

    senior tag

    válasz spect80 #4678 üzenetére

    Lehet jó lenne 1-2x feltolni 10 perc alatt. Közben és utána meg azon rágódnék, hogy most degradáltam 10 töltési ciklust az akksin. :DDD

    45W-ot piszok lassúnak továbbra se nevezném. Azt sajnálom, hogy amíg az S21-nél volt gyors töltés és szupergyors töltés, itt kivették ezt a köztes kapcsolót. Most már csak fizikai brickel tudod korlátozni a töltés sebességét (vagy ha van valamilyen app, jöhet).

    S.O.S töltésnél biztos vagyok benne, hogy ez jó opció (bár ha nekem történik valami a családdal, nem töltőre dugás az első dolog amit csinálok).
    Az esetleg 99%-ában semmi haszna nincs nektek sem ahogy érzékelem. 20%-al bárhova elmernék indulni pár órára. Ha meg ultratakarékós módot bekapcsolod amin csak telefonálni tudsz, kibír még egy napot is. :DDD

    Ez igazából az én hülyeségem, hogy lassan töltöm, mert mindig azt mondom, hogy tovább bírja az akksi. Közben évente nagyon max két évente cserélek telefont. Addig meg aztán tök mindegy, hogy hogy töltöm. A következő tulaj meg roncsolja ahogy akarja. Én bármit eladok az olyan mint az új, nekem ez a brutál töltés nem fér bele, még a 45W is nagyon néha.

    Amit én is vallok és igazat adok, hogy a tárgyak legyenek értünk, ne pedig fordítva.

    ↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Új hozzászólás Aktív témák