Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz gyuri81 #869 üzenetére

    Nincs vele gond igazából, csak kellő előkészülettel kell nekiállni. Itt egy videó a felrakásról.

    Előkészületként én letörölgetném a fólia mindkét oldalát, amint kiveszed a dobozból és még rajta vannak a műanyag védők, mert az is magára rántja a port, nekem az első alkalommal az csesződött el, hogy lepucoltam a kijelzőt, majd a fólia felrakásakor a rajta lévő porszemek átmásztak a kijelzőre. Másodjára odafigyeltem rá, nem is lett porszem alatta.

    A fólia (amit rontottam) láthatóan nem valami vékony vacak, eléggé ragadósnak is tűnik, és kellően puha. Felrakva jól illeszkedik, pontosan felrakható, és nagyon sima érzete van. Olyan, mint az S21 gyári fóliája, amivel érkezett.

    Mint írtam, a tok éppen eléri a fólia szélét, így nem tudom, mennyire lesz tartós, mikor kezdi el felszedni. Remélhetőleg 3-4 hónapot kibír, annyi időnként belefér a csere. De erről nem tudok nyilatkozni.

    Árban nem tudom, mennyi, én 14€-ért most berendeltem egy másik dobozt, mert nincs tartalék, de erre március eleji szállítást mondanak. Ha azt veszem, hogy az ócska papírvékony fóliák kezdődnek 8€ körül (igaz 3 db), és ugyanennyiért árulják az Amazonos "márkás" fóliákat is, akkor nem tartom drágának. Persze, ha elbénázza az ember, mint én, akkor drága.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák