Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery0505

    tag

    Sziasztok!
    Egy fontos kérdésem lenne hozzátok, remélem tudjátok rá a megoldást. Az S23U biztonsági beállításaival foglalkoztam ma, szép lassan átköltözök az S7Edge-ről. Aztán a Face böngészés közben szembe jött velem egy olyan videó, hogy mit csinálnak legelőször a telefontolvajok. Azt mutatta be a videó, hogy a tolvaj fogja, és lezárt telefon mellett lehúzza a felső menüsort, és beteszi repülő üzemmódba. Aztán bement a biztonsági beállításokba, és letiltotta ezt a lehetőséget. Ami miatt lényeges ez az információ, hogy ilyenkor nem működik a telefon megkeresése opció, és nem lehet megtalálni sem, és távolról vezérelni sem a telefont, plusz rajta van minden kényes adata az embernek. Névjegyek, bankkártya infók stb. Egy Szifonon mutatta be a srác ezt a dolgot, hogy hol lehet kikapcsolni a felső menüt a lezárt telefonnál. Az S23U-nál is van hasonló beállítás, csak hatástalan. Ugyanúgy le lehet húzni, mintha nem lenne bekapcsolva. Ezt a beállítást a Zárolt képernyő/Biztonságos zárolás beállításai/Hálózat és biztonság zárolása beállításainál találtam meg, de hatástalan bárhogy áll ez a kapcsoló. Tudtok erre valami megoldást?

    Szerk: Bocsi, mégis működik, de csak újraindítás után. Egyébként észrevettem azt, hogy sok funkció csak újraindítás után aktiválódik. Kicsit Windows feelingje van a dolognak. :DD Vajon miért kell újraindítani?

    [ Szerkesztve ]

    "Failure is always an option." Adam Savage

Új hozzászólás Aktív témák