Új hozzászólás Aktív témák

  • Crow

    tag

    válasz Crow #337 üzenetére

    Ha esetleg valakinek hozzám hasonló aggályai vannak az Ultra méreteit illetően:
    Tegnap készítettem (rendkívül tudományosan: járólap + újságpapír + duct tape hozzávalókból :DDD ) egy méret- és tömeg-pontos S23U modellt (egy tipikus tok méreteit is hozzászámolva.) Hogy egyből le is csapjam a magas labdát, igen, ez a zöld színváltozat modellje :P Kipróbáltam több különböző nadrágom zsebében hordva, állva, ülve, járkálva, és arra jutottam, hogy nincs számottevő kényelmi különbség a mostani, S23+ méretű készülékemhez képest. Azokkal a nadrágokkal, amikkel a mostani kényelmesen viselhető, ez is kényelmesen viselhető. Amelyiknek a zsebében a mostani kényelmetlen, ez is kényelmetlen. Amelyiknek annyira pici a zsebe, hogy félő lenne, h. kiesik benne leülés/felállás közben az Ultra, abban a mostanit sem merném hordani.
    Az extra tömeg egyáltalán nem észrevehető / zavaró.
    Szóval kellemesen csalódtam, az S23 -> S23+ méretkategória váltás ennél sokkal fájdalmasabb volt, sokkal több megszokást igényelt. Azt hiszem sikerült meggyőznöm magam, hogy rendeljek egy Ultrát. Ha mégsem jönne be, még mindig ott van a 14 napos elállás...

    Crow

Új hozzászólás Aktív témák