Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    válasz Technoman #6339 üzenetére

    Szia,

    Volt P30Pro-m. Előtte pedig egy P20Pro.
    A P20P volt nálam a csúcs fotózásban, igaz én szeretem a kiscsit túl színes, élénk képeket, a jelenet optimalizálót.
    A P30P már nem volt olyan wow a fotózás terén, mint a P20.
    Én elégedett vagyok az S23U fotóival, de nem feltétlenül mondanám jobbnak a P30P-hez képest.
    Fotózás terén a Pixelt jobban dícsérik. Állítólag természethűbb képeket csinál.
    "van egy A52s 5G teló és rácsodálkozva, hogy középszintű telefonként milyen jó képeket lő"
    Nem volt ilyen telefonom, de szerintem azt a szintet bőven hozza. Ha tetszenek az 52 képei, akkor szerintem ez is tetszeni fog.

    Jött már kamera frissítés az S23U-ra, de pont most várjuk a következőt. Elvileg valami komolyabb tuning lesz.

    A Telekom most dobott egy nagyot 5G vonalon. Sokkal nagyobb lett a lefedettség és Aug. végéig mindenki számára elérhető. Viszont eddig én nem tapasztaltam hű de nagy ugrást a 4G+ -hoz képest. Igaz nagy tartalmakat nem töltöttem le, csak a szokásos napi netezgetés megy.
    Így elsőre én nem mondanám szempontnak az 5G-t vásárláskor.

    NÁLAM az S23U akksija 2 napot bír. Ha nagyon megszorongatom, akkor is 1 napot biztosan.

    Az S-pen nagyon jó, ha az ember használja is. Nálam ez szempont volt. Könnyű vele kijelölni bármit. Jól lehet vele fordítani idegen nyelvről pl.

    A telefon belső tárhelye nagyon gyors. Ha össze dugod a géppel szempillantás alatt betölti a galériát és veszett gyorsan le lehet húzni róla fényképeket (vagy bármit).
    Illetve kézben is elég pörgős a teló.

    Általánosságban egy Samsunghoz jár sok-sok szoftver, ami máshol nincs. A galéria nagyon jó, én sokat szerkesztem ott a képeimet. Van asztali üzemmód (DEX), ha esetleg ki akarnád tenni nagy monitorra. Ez vezeték nékül is működhet. Van jó pár kiegézítő, amikkel egyedivé tudod tenni a telefonod. Van Edge panel és sok-sok apró trükk, amik máshol nincsenek.

    Hirtelen ennyi jutott az eszmbe. Én nem bántam meg a vásárlást. Nagyon szeretem a készüléket és én sem 1-2évre ruháztam be.

    [ Szerkesztve ]

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák