Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tuto558

    tag

    Sziasztok,

    Tapasztalt valaki eSIM problémákat ezzel a telefonnal?

    1 hete aktiváltam és 2-szer is eljászotta, hogy "nincs SIM kártya, csak segélyhívás indítható", telefon újraindítás után is, aztán kb negyed óra múlva magához tért, hogy mégis van eSIM kártya.

    Ilyenkor, amikor "nem érzékeli" az eSIM-et, a SIM kezelőbe nem tudtam semmit csinálni, befagyott a telefon, csak töltött ("karikázott").

    T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

  • tuto558

    tag

    válasz djalmasi #286 üzenetére

    Én is A52s-ről váltottam. Amit írtak már mások is, nekem is főleg a főverzió miatt volt esedékes a váltás, ugyanis security szempontokból, régebbi verzióról a munkahelyem nem enged hozzáférést szenzitív adatokhoz.

    Yettelnél flottában 150-ért lehetett hozzájutni, illetve még a promóciós időszakban vettem, amiről pár napja meg is kaptam a Samsungól a visszajelzést, hogy küldik a Galaxy Buds FE-t, szóval szerintem így korrekt vétel volt.

    De nálam már egyébként is szétesőben volt az A52s, a hátulja kezdett el lejönni. Az összeszerelési minőség itt sokkal jobbnak tűnik, remélem ezzel nem lesz ilyen gond később. Illetve az akku se volt már toppon az A52s-ben, nem használom sokat a telefont, vagy ha igen, akkor sem akkuigényes dolgokra, de így is fixen töltőre kellett tenni naponta. Az A55 most az én használati szokásaimmal ennek hozza kb a dupláját 2,5 napot simán bírja, szóval elég 2 naponta tölteni.

    Ami negatívum az a mérete, A52s nekem sokkal jobban kézre állt, ezt már túl nagynak érzem, illetve az üveg miatt sokkal jobban csúszik a kezeimben, amit meg kellett szokni. Persze használhatnék tokot, de akkor meg még vastagabb lenne, így az nálam nem opció.

    [ Szerkesztve ]

    T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

Új hozzászólás Aktív témák