Új hozzászólás Aktív témák

  • tuto558

    tag

    válasz djalmasi #286 üzenetére

    Én is A52s-ről váltottam. Amit írtak már mások is, nekem is főleg a főverzió miatt volt esedékes a váltás, ugyanis security szempontokból, régebbi verzióról a munkahelyem nem enged hozzáférést szenzitív adatokhoz.

    Yettelnél flottában 150-ért lehetett hozzájutni, illetve még a promóciós időszakban vettem, amiről pár napja meg is kaptam a Samsungól a visszajelzést, hogy küldik a Galaxy Buds FE-t, szóval szerintem így korrekt vétel volt.

    De nálam már egyébként is szétesőben volt az A52s, a hátulja kezdett el lejönni. Az összeszerelési minőség itt sokkal jobbnak tűnik, remélem ezzel nem lesz ilyen gond később. Illetve az akku se volt már toppon az A52s-ben, nem használom sokat a telefont, vagy ha igen, akkor sem akkuigényes dolgokra, de így is fixen töltőre kellett tenni naponta. Az A55 most az én használati szokásaimmal ennek hozza kb a dupláját 2,5 napot simán bírja, szóval elég 2 naponta tölteni.

    Ami negatívum az a mérete, A52s nekem sokkal jobban kézre állt, ezt már túl nagynak érzem, illetve az üveg miatt sokkal jobban csúszik a kezeimben, amit meg kellett szokni. Persze használhatnék tokot, de akkor meg még vastagabb lenne, így az nálam nem opció.

    [ Szerkesztve ]

    T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

Új hozzászólás Aktív témák