Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rokker

    csendes tag

    válasz Shad0w #1054 üzenetére

    Igen, én is úgy gondolom, hogy ennek nem így kéne lennie, de mégis...
    Eddig én mindig kikapcsoltam éjjelre a telómat és akkor állandóan éjszaka töltöttem és reggelig töltőn volt. Úgy simán elment 5 napot. Viszont az utóbbi időben bekapcsolva hagyom a telómat éjszaka és azóta van az, hogy ha nem húzom le a töltőről 2-3 óra után akkor észrevehetően kevesebbet bír, mondom kb 1 nap. Kipróbáltam...
    Nagyon érdekes ez számomra... gondolkodom egy szervíz látogatáson, hátha ...

  • Andrássy

    csendes tag

    válasz Shad0w #1054 üzenetére

    Rendkívül érdekesnek tartom a megfigyeléseiteket. Nem tudom érdemes lenne-e leírnia azoknak akiknek van rá affinitásuk, hogy mikor hogyan reagál az aksijuk. Nekem már több mint egy hónapos, de az átlagos tendencia 1-1,5 nap amíg bírja. Minden nap ugyannannak az átlagos megterhelésnek van kitéve: napi 15p telozás, 2 sms, mp3 hallgatás (ugy 30p),15perc filmnézés+wap ugy 5perc, 10fotó+2perc videó. ez nagyon durva neki? nem kellene. minden éjszaka rádugom töltőre: kikapcsolt állapotban. ez kb 6-7 órás töltést jelent nyugis állapotban+ nem világit egyáltalán. ha ki van kapcsolva akkor ki van, és nem dumál :)
    A vicc az egészben, hogy véletlenül pont eltaláltam, hogy kell tölteni, és akkor kibirta 3-3,5 napig...valószínű nem azért mert csökkentettem a napi adagot, mert erről szó sem lehet. :DD
    fogalmam nincs hogyan csináltam!
    Szóval kezdem azt hinni, hogy van valami lélek féleség benne, amit ki kell tapasztalni, és nem ti vagyok az egyetlenek a fórumon aki megemlíti, csak azok régebben hangzottak el.
    Épp ezért megoszthatnánk egymással tapaszrtalatainkat tanácsainkat. ha nem no problem.
    Érdekes...Ja és jól esne kis véleményezés, mert ha visszavitelen múlik, hogy bírja mint Shedónak, akkor megéri.


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák