Új hozzászólás Aktív témák

  • Shad0w

    senior tag

    válasz Prox #753 üzenetére

    Akkor sorban :)

    1. igen, télleg logikusabb lenne, ha menu-be vinne (tudom t-mobile...), DE ez csak és kizárólag megszokás kérdése! én tudom. Wap-ot is azért állítottam el, mert amikor kézbeveszik akkor mindegyik a wap-ra megy... viszont ha én veszek kézbe más telefont azoknál is általában az egyik funkciógomb a menübe visz.
    2. Sztm nagyon kényelmes :P
    3. Szintén nagyon kényelmes, tökéletes nyomásponttal. Méghogy joystickot helyette?! ugymint SE-ben, az lenne a szép... (aki nemtudná: egy SE joy. max 2 évet bír, ezen állításomat SE tulajdonos ismerőseimre alapozom, akiknek kivétel nélkül megadta magát a joy.)

    Igen, menü. Az a szó amit keresel az nem a ''gagyi'' inkább ''elegáns''. Személy szerint nekem undorom van már a sok pörgő, villodzó, ugráló menüikonoktól, egyszerűen fölöslegesek. Ez a BlackUI az egyik legjobb menü.

    Nos, neked nemvaló ez a telefon. :) A következő szint viszont a PDA (ööö, ebben egyáltalán nemvagyok otthon, de vannak ilyen PDA-ra hajazó telcsik, vagymittomén...). Na ott egy szavadsem lehet a kinézetre, tudásra, meg semmirese, mivel ott mindent testreszabhatsz. :) Vagy ez: [link]
    Sok sikert. :)

Új hozzászólás Aktív témák