Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grisam

    tag

    válasz rétisün #7503 üzenetére

    Jaja, valaki mondta is, hogy egy korábbi OL verzió lehet, mert az alap játékban nincs Militaris ruha. És a térképen van egy ahol a dekóder van Pripjaty-ban.
    De abban a szobában semmilyen ruhát nem találtam,.Pedig a videót is láttam youtube-n ahol ott volt a ruha. Meg A spécizett exo-hoz sem találtam meg a rejtekhely infót, hiába vadásztam le mindenkit Yantar-ban ahogy a térképen írja.
    Ma találkoztam két érdekes buggal.
    Az első Mikor el kell kísérni a tudóst Yantarba. Beszéltem vele, de nem indult el, csak álldogált egy helyben. Utána elindult, és átjött velem Yantarba, de ott nem adott újabb küldetést, tehát nem tudtam elmenni vele méréseket végezni. És nem kaptam meg a professzortól sem a fülvédős pszi sisakot sem, az nélkül meg necces lemenni a 16os laborba.
    Másik hiba, ez után elindultam vissza a bárba. Amint beléptem a pályára a vad területek felől éreztem egy irányító jelenlétét a bár területén. Ezt még el is fogadom, de lent volt a bárban és ott mindenkit megölt, kivéve a csapost. Visszatöltöttem és negyedik nekifutásra sikerült leszednem az udvaron az irányítót, így tudtam csak visszaadni a családi puskát. Lehet az az oka ezeknek a hibáknak, hogy beálltam a Freedom-hoz már a játék elején még Sydorovics-nál?

    Utálom, ha valaki még annyi fáradtságot sem vesz, hogy válaszoljon a PÜ-re...

Új hozzászólás Aktív témák