Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    Nos, fő küldetés teljesítve, Strelok megtalálva, a Zóna alkotói kiiktatva, de hogy miről volt szó ebben a játékban, fogalmam sincs. Ez a gyér szövegelés annyit csinált, hogy ha valaki megkérdezi most, hogy tetszett-e ez a Tajni Put nevezetű alkotás, én azt válaszolom, hogy NEM. Azért nem, mert jó is lehetett volna ez a mod ha kicsit még dolgoznak vele, de így többet szentségeltem mellette, mint élveztem a játékot. A sztori nulla. Az elején még kapisgáltam, hogy mi akar kisülni belőle, de a végén már semmit értettem belőle. Megtalálom Strelokot, akit az egész játék alatt üldözök és két szóval leráz a végén, hogy köszöni, majd ő kijut egyedül, én pedig gyorsan igyekszem visszafelé, mert vár kint a helikopter. Se hogy mit keres ott, hogy került oda, s egyáltalán én mért akartam megtalálni. A Doktor modta hogy keressem meg, OK, de annál tovább :F Az egy dolog, hogy aki készítette a modot az tudta, hogy mit akar, de azt bele is kellett volna szépen szőni a játékba, hogy a szegény játékos is felvegye az iramot és motiválva legyen.
    Van elég technikai baj is a moddal, ami aláírja, hogy nem egy profi munka. Amelett, hogy a feladatok követése egy egész fejtörő olykor, rengeteget crashel a játék főleg a Mocsárban és Pripjátyban. A városból alig tudtam kijutni, mert amint megjelent egy Burer, azonnal kidobott. Néhány feladatom is maradt függőben mert fogalmam se volt mit kezdjek velük és gondoltam a végén kiteszem ide, hátha valaki tud segíteni, de elment a kedvem tőle s nem ér annyit már az egész. Részleteket sincs kedvem taglalni, inkább megköszönöm a fordítást és döntse el mindenki mit kezdt ezzel a játékkal...

Új hozzászólás Aktív témák