Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz katt777 #920 üzenetére

    1.00 alatt nem volt benne mentés. ez az 15perces alien utolsó pályán enyhén szivatás volt, avagy a 3 predator a végén... ejj, azon a programon tanultam meg mozgó célpontot gyorsan fejlőni (fejlőni a SiNen és a Deus Exen). huhú, nem gyengén volt nehéz. bár amikor strandedon 1 óra után untam meg a skirmisht úgy, hogy az alieneknek esélyük se volt közelkerülni... régi szép idők:)

    én is masteren mentem neki, eddig mindháromszor (asszem az a legnehezebb). alapjában véve azért szívás, mert:
    - meglőnek shotgunnal, és meghaltál
    - meglőnek, és két bandage kell a vérzés elállításához
    - elkap a boar, és halott vagy
    - még accuracy moddal is baromi nehéz az ellenfelek lőtávján kívülről leszedni őket... főleg, hogy a fejlövés néha bugzik... ez ugye shotgunnal, aminél fél év mire újratölt, külön móka... mozgó ellenfelet shotgunnal meg baromi nehéz kilőni, túl lassú a lövedék
    - nem páncéltörő lőszereket túl jól bírja az ellenfél, velünk ellentétben.

    aztán onnantól, hogy volt egy uppolt military vértem 60as bulletprooffal már mindjárt ás lett a leányzó fekvése. AK, páncéltörő lőszer, távcső, és onnantól már nem sűrűn haltam. de Seva suittal is hasonló volt a helyzet. bm16 longgal sniperkedni távcső nélkül kb olyan, mint vintaral sima lőszerrel 300méterre lévő célpontot lőni alapjátékban... meg lehet csinálni, de sok esélyed nincs rá.

    nem lehet masteren végigmenni. egész egyszerűen a PKM elől nincs esély elfutni, a vérteddel meg bármit is kezdesz, nem ad annyi védelmet, hogy túl lehessen élni.

    sima SoC tényleg nevetségesen egyszerű volt veteránon. emlékeztek: rush barba, utánna már van Vintarod/Stalker Suitod, 2 mamasod és egy night starod, egy urchinod és egy michád, ami kb elég is volt az üdvösséghez. no meg obokanod távcsővel/IL86od/FT300ad ízléstől függően. ennél már csak OL 1.33 volt durvább, ahol 30 perc után már FT200al a kezemben futkostam, 1 óra után pedig az exo/military s7 is megvolt mellé.

    viszont ahogy eddig sikerült elmennem, ennyire imba questek nincsenek. konkrétan egész swampban van egyetlen (!) doboz, amit érdemes megkeresni (ÉNY sarokban az egyik), ugyanis hangtompítós pisztolyt sehol máshol nem lehet venni. artifact nincs, normál fegyver nincs, épeszű lőszer/fegyver talán még van egy (géppityu némi lőszerrel), egyszerűen semmi. a fő probléma meg megmarad, hogy okés, hogy megveszed a sevát/militaryt 20kért, de további 40-70k még rámegy, amíg tényleg használható is lesz.

    viszont nem annyira vészes a PKMet leszámítva, mint OL 2.0, szóval lőszert azért még nem számolok. az egylövés egyhalál meg még mindig kutyafüles ahhoz képest, amikor rámrontott vagy 20-30 bloodsucker a legerősebb fajtából... aztán volt még 20 törpe, 150 zombi, meg 30 chiméra is a környéken:DDD illetve stancia2őn a dobjunk be 4-6 törpét, ugyanennyi bloodsuckert meg két controllert az eszméletlen mennyiségű exos ft200/groza/gauss felszerelésű veterán monolith mellé, csak a poén kedvéért... bár PKMmel végülis meg lehetett csinálni relatíve egyszerűen;] márcsak a sarcophageus ambient soundot kellett volna a rambo zenéjére kicserélni, mert kb az történt... 40 kiló pkm lőszer, kb 10kiló robbanóanyag, 10kiló ködszer, 18kiló vért, nomeg a mesterlövész puska találkozása a szerencsétlen szörnyikékkel.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák