Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz mandras81 #258 üzenetére

    igen, én is így vagyok vele, cacilok nagyba azokra a hszekre. Én csak azt nem értem, hogy ha valaki azt írja, hogy tölthető a játék, akkor az miért számít wareztevékenységnek. Mert ha az, akkor ezt is törölni kéne nem?

    interneten is fent van a játék. Tegnap óta háromfajta tört verzió tűnt fel = tölthető a játék

    Szóval engem a következetlenség zavar. Egy kicsit mélyebben:

    a fenti alapon ezt a teljes topicot törölni kéne. Miért? pl az ilyenek miatt. [link]

    A videó azért jogsértő, mert az eredeti verzió jogvédelem alatt áll,és mint ilyen csak a jogokat birtokló kizárólagos engedélyével módosítható. (nemhiszem hogy kértek volna erre engedélyt, vagy ha kértek, akkor megkapták volna). Tehát ez egyértelműen jogsértő médiaanyagra mutató link, itt valamiért ez elkerülte Thrawn figyelmét.

    De felhívnám a figyelmet a köv. dologra: [link]kiemelve ezt:

    trackeren nincsenek jogvédett anyagok, csak a torrentfile-ok. Az előzőekben láthattuk, hogy a torrentfile-ok csak leírnak egy file-t, vagy könyvtárat, de önmagukban nem tartalmaznak belőle semmit.

    Igenám, de akkor mivan ezzel -->"jogosulatlan használatának elősegítése" Káosz az egész, tele nagy bakikkal. Linkelnek egy jogsértő tartalmat, de ha én reagálok egy hszre, amiben azt írják hogy tölthető egy játék, akkor az enyémet is törlik, és pár hozzászólással később leírjáák detto ugyanazt, azt meg nem is törlik.

    Szóval :F :F :F WTF?!

    ps.: Lehet h szegény kalózom miatt van ez, de mondjuk máshol is láttam már hasonló következetlenséget az oldal készítői részéről. ( lásd arc nélküli ph-s avatárok)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák