Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    válasz - = Zk = - #1989 üzenetére

    Ugyan, nem olyan nehéz ez (sem). . . nem tudom, mennyire magasabbak az árak, de betárazod magad néhány artival, és máris terülj-terülj asztalkám van. Főleg, ha valaki előre járkál (tehát a sztori odaérkezése előtt), ellátogat agroba v. yantarig, degeszre szedheti magát artiból, de agropromban a stalker-bázis védelmén is jól lehet húzni (fegyver + lőszer). Kissé zilálva mentem tovább limanszkba red forestből (azért a két fegyver, tűrhető állapotú SEVA + lőszer megvolt), és a végére így is maradt 10000 rubelem, amely már semmire nem volt jó, talán javítani lehetett volna belőle, az utolsó pályákon el sem lehetett költeni. Néztem is, amikor itt írta valaki, hogy már red forest végén van, de se normális páncél, se fegyver, se semmi.

    gtamate2:: próbáld a legújabb frissítéssel. szerintem az 5-ös patch már nem (nagyon) bugzik, én talán 3 kilépéssel találkoztam az egész játék során, ami azért szép eredmény.

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák