Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    Naon várós. :K

    Sztori sztori... ha sztorizni akarok akkor filmet nézek nem pedig játszok.
    Nem értem miért vagytok rákattanva ennyire állandóan arra a ro...dt sztorira.. mintha anélkül nem is lehetne manapság gémelni... :W

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz SpazzMaticus #4 üzenetére

    Meg legyünk őszinték.. a régi motorosok mint én is akinek a Prince of Persia volt az első játéka (DOS-os) amit végig vitt már mindent látott.
    Nagyon új sztorit nem tudnak neki mutatni maximum új játékmenetet és jobb grafikát.

    Az alapértelmezett sztori 80%-ban az, hogy mi vagyunk a jók és meg kell mentenünk a világot vagy valakit és ehhez hasonlóak.

    Meg az sem mind1 milyen a történet elmesélés.. szöveg szöveg szöveg és szöveg vagy szépen lassan a játékmenetbe integrálva tudunk meg mindent.

    Meg már sajnos az is számít egyeseknek hogy minél nehezebb legyen a játék.. legyen benne kihívás. Őszintén megmondom egy ledolgozott munkanap után k..ra nem hiányzik nekem az hogy egy játék előtt is szenvedjek.
    A Forspoken-be szerencsére gondoltak erre és szinte örök élettel végig lehet tolni a játékot mert van olyan beállítás, hogy az ellenség alig sebez valamit.
    Végre egy játék amibe nem kell a HP visszatöltögetéssel foglalkozni.
    Más meg él hal azért ha 1HP-ja van már csak és úgy ugrál a dögök között...

    Mindenkinek nem lehet megfelelni nyilván.
    Én pl úgy vittem végig az Elden Ring-et, hogy a mai napig foggalmam sincs róla miről is szólt... de nem is érdekelt igazából.
    Tökéletes game lett volna ha legalább egy quest jelzőt raknak bele de így csak... amolyan végig vittem kategória lett.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák