Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bingoo

    tag

    válasz mezis #34177 üzenetére

    Erről a kis fehér dobozról van szó: [link]

    A gyári visszaállítás sem segített sajnos..

    Az a baj, hogy amikor elmegy a net, akkor az egész router, mintha lefagyna. A wi-fi jelet sugározza, mert nem szakad meg a kapcsolat, de ha lecsatlakozok róla egy eszközzel, akkor vissza már nem tudok. A kábelen csatlakoztatott eszközök is azt jelzik, hogy nincs bedugva LAN kábel. A LED-ek szerint minden rendben van.. Tegnap pont éjfélkor szállt el így a rendszer. Reggelig nem nyúltam hozzá.. 8 óra alatt sem tért magához. Megint csak a restart segített manuálisan.

    Jövőhéten jönnek a szolgáltatótól bekötni az 500as csomagot. Akkor úgyis lesz kábelcsere. Azt még megvárom. Hátha megoldja a problémát.

    Ha nem, akkor viszont vissza viszem. Mert szerintem ez hardveres probléma lesz. Ha 3-4 havonta csinálná ezt, akkor egy szavam sem lenne, de napi 1-2x azért kicsit kényelmetlen. Egy 20e Ft-os készüléktől nem ezt vártam.

    TP-Link gariztatással kapcsolatban van valakinek tapasztalata? A legjobb az lenne, ha újat adnának, vagy ugyanilyen értékben egy másik modellt. A szervízben kevésbé bízok...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák