Új hozzászólás Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    Sziasztok!

    Lenne egy kis problémám. Adott egy SMC router ami itthon eddig tökéletesen működött. Ezt a routert bevittük céghez, és ott most valamiért csak egy gépen akarja vinni a netet. (itthon T-home net van, cégnél invitel) Router biosába vagy nem tudom most hogy hívják, már állítgattam mindent, de még mindig nem jó, meg amúgy is másik gépen van net, szóval sztem az rendben van. Portokat megnézegettem a routeren, szóval másik gépet végigdugdostam rajtuk, azon mindegyikkel van net, szóval nincsenek behalva... aztán amikor elvittem már a gépet szervizbe hogy biztos az a rossz, kiderült hogy annak sincs semmi baja, de ott adtak vmi ötletet, hogy szerintük mi lesz a gond, csak én nem igazán értettem, szóval vmi olyasmit mondtak, hogy kábel modem esetén vagy ha kábellel van összekötve a modem meg a router meg a gépek, vagy nem tudom hogy volt már, szóval vmi kábel, meg modem :D szóval hogy akkor miután összedugtam mindent, a router tápkábelét húzzam ki egy kicsit, de biztos ami biztos egy olyan negyed órára majd dugjam vissza, mert hogy fel kell bootoljon vagy én nem tudom... na most ha ebből amit itt leírtam tudja valaki, hogy mit akartak nekem mondani a szervizben meg mit kéne csinálnom, és leírná nekem, akkor nagyon nagyon hálás lennék!! Már nagyon kivan mindenem ezzel a routerral!!!

    Üdv, Mian.

Új hozzászólás Aktív témák