Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyethuszar

    tag

    Sziasztok !

    Van egy TP Link 1043ND V3-as routerem, ami kb fél éve vagy max picit régebben elkezdte azt,hogy jellemzően valami online game közben (BF1,AW) megszakad hirtelen. Olvastam arról,hogy ezekkel szokott ilyesféle gond lenni. Pár kommenttel itt fentebb is volt hasonló gondja valakinek. Olyankor a játék persze kivág hamar meg a Discord is megnyekken pár percre, senkit se hallok, meg Engem se hallanak legtöbbször. Aztán szépen visszaáll minden a normálisra. (régen w7 alatt futott, de vagy fél éve w10 van, de úgy emlékszek már a 7 alatt elkezdődött ez). Ha a géppel egyidőben akarnék VIberezni is mondjuk videóhívással akkor pár másodperc múlva sárga majd piros lesz a wifi jel és megszakad a videóhívás képe a hang marad.. Mondván "gyenge a jel"

    Próbálnék firmware-t frissíteni rajta. perpillanat ez a gyárija : 3.16.9 Build 150729 Rel.36137n
    Amit a TP Link oldalán találtam legfrissebbet az pedig ez : TL-WR1043ND_V3_150514

    ( kicsomagolva a tömörített fájlt, ez a teljes név : wr1043ndv3_en_3_16_9_up_boot(150514).bin )
    A 3.16.9-es build szám egyezik,egyedül a 15ös számsor kisebb/régebbi.
    Gondolom a 150514 lenne a lényeges. De az meg régebbi mint ami van rajta. Az oldal szerint 2015-05-14- ös az utolsó legfrissebb.. Az enyém meg ha jól sejtem 2015.07.29-es.. :U :F

    Most nem tudom mit lehet tenni :( Maradjon így ahogy van ?

    Köszönöm a segítségeteket !

    Mindenki hülye aki nem normális :D

Új hozzászólás Aktív témák