Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    válasz kali #21516 üzenetére

    Köszönöm válaszod! Kísérletezgettem 2.4Ghz-en "n"-es Asus RT-N66U routerrel és a PC alaplapon gyárilag lévő adapterrel:

    Sajnos nem tudom összehozni, hogy a 2 eszköz 2,4Ghz-en többet tudjon mint 144:

    Pedig régen, ugyan ezen router de más alaplap esetén, amiben egy ősrégi (+"bedugott") PCI buszos TP-Link ??? típusú, 3 antennás adapter üzemelt, a sebesség ilyen volt (300 a lényeg, nem a %):

    Javaslatod szerint megpróbáltam konfigurálgatni az "n" routerhez az alaplapi "ac" adaptert 2.4Ghz-en, de hozzáértés hiányában nem jutottam eredményre, megbuktam! Ilyen érdemi beállításokat találok (kék az ami alap):



    De fogalmam sincs sajnos ezek mik.

    Játszottam a routeren a csatorna számokkal. Érdekes módon, a legnagyobb internet sebesség továbbra is a 13. csatornán jön:

    Tudsz / tudtok segíteni abban, hogy a PC alaplapi belső "ac" adapteren mit állítsak úgy, hogy 2,4Ghz-en 300 legyen a csatlakozási sebesség?
    Nem akarom az 5Ghz-t lefoglalni, róla megy a lakásban 2db TV (DLNA médialejátszó), tök jól.
    A PC ("ac" adapter)-"n" router 2,4Ghz illesztésre keresnék megoldást, ha van.
    Minden választ nagyon köszönök!

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák