Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S1M0N

    senior tag

    válasz Zen7 #137 üzenetére

    Én veteran vagyok, de sokszor olyan ellenfelekkel rak össze (3v3), hogy sima 5-6-7 gólokat kapunk, a veteran/legend, stb. ellenfelek úgy röpködnek a sztratoszférában, hogy én csak nézek ki a kapuból és reménykedek. :DDD

    De vannak jó meccsek is, amikor kb. azonos képességűekkel akadok össze, ilyenkor én is meg tudom mutatni, hogy mit tudok.

    Ami viszont feltűnt, hogy az esetek 90%-ában az eddigi kapuban várós, majd onnan megindulós stratégiám itt kb. semmit nem ér, sokkal agresszívabbnak kell lennem.

    Unranked meccseknél szeretek kapuskodni, rankednél meg többször is megszóltak az elején, hogy ne ácsorogjak, csak én meg olyan vagyok, hogy nem szeretem üresen hagyni a kaput, így most is azért kb. a félpályánál szoktam mozogni.
    Ami viszont negatívum, az az egyes csapattársak hozzáállása. Ha 3 emberből 2 csak 40-50 pontot tud összehozni, a 3. meg tart mondjuk 200-nál, akkor egyből megy az "én egyedül vagyok, 3v1" sírás, miközben nem gondol bele, hogy bárkinek lehet rossz napja, vagy csak rossz köre, plusz az ellenfél is erősebb.
    Mondjuk az ilyen beszólásokat én elengedem, persze a durvábbaknál azért elgondolkozok, hogy kell-e ez nekem, illetve, hogy igaza van-e valamilyen szinten, de ahogy írtam, nagyon függ ez az összesorsolt játékosok képességeitől is.

    Nekem is van, hogy minden összejön (rankeden is), valamikor meg a már említett 40-50 pont sem, pedig próbálkozok, védekezek, de nem ad mindenre pontot a játék, pl. a védéseknél is igen furcsán adja be a save és epic save-eket.

Új hozzászólás Aktív témák