Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    [link]

    “Kérdezte valaki milyen kijelző van az S7-ben vagy az iphoneban?”

    Az, hogy az s7-ben milyen van azért lényeges, mert azzal hasonlítottuk össze, mert egy árban van. Az iPhone-t pedig te hoztad a képbe, hogy miért használok szar IPS kijelzős telefont, ha az amoled a jobb, ami eleve hülyeség mert nem ezt írtam, hanem hogy a panel típusától függetlenül jobb kijelző van az S7-ben.

    “7S után nyilvánvaló hogy nem honor 9 az álmod.”

    7S után? Nem a jövőből jöttem... Mellesleg itt a listám, én ugrálni szoktam droid és ios között, drága és olcsóbb között. Ahogy mondtam, rengeteg készülék érdekel. Egy Mate 9 is tervben volt, csak nem győzött meg.

    “De akkor minek vagy itt?”

    Mert érdekelnek a telefonok meg eleve a tecnikai eszközök, így elolvasam a tesztet és leírtam a véleményemet, valamint hozzászóltam azokhoz a témákhoz a topikban, ami engem is érdekelt.

    “A kijelzőre annyit írtál hogy laggol rajta a játék”

    ??? Nem vagy tisztában a fogalmakkal, vagy nem tudod értelmezni amit írnak neked.

    “Sajnos én nem látom az általad említett lag-ot.”

    Egy videó alapján akarsz erről dönteni ráadásul egy másik készülék alapján?

    “Főleg hogy a honor 9-ben jóval erősebb a gpu.”

    Itt jön képbe az általad említett optimalizálás, hogy nem minden vas, ráadásul a világon minden szakmai oldal ezt hozta fel hátránynak, hogy az új kirin ebben továbbra is le van maradva.

    “De persze aggas rám csak jelzőket.”

    Jelzőt nem aggattam rád, de azt nem tűröm, hogy olyan kijelentéseket tulajdoníts nekem amiket nem írtam. Ez ellen a fórum keretein túl is tenni fogok ha kell, van erre hivatalos út, mert anonim módon sem lehet ilyet csinálni egy nyílt fórumon. Egyetérteni nem kell, de ettől tartózkodj a jövőben.

    Btw el kéne gondolkodni, ha minden topikban ez van legyen az honor vagy sony, hogy egyszemélyes hadseregként nekimész samu és szifon tulajnak, de gondolom szerinted minden marha szembemegy a forgalommal.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    [link]

    Honor 8-at minek keverted bele akkor? Nem is értem...

    a papíron erősebb vas sokszor alul marad a gyengébbel szemben, vagy legalábbis nincs akkora különbség, amit a számok mutatnak.

    ezt senki nem vitatja, sőt egyetértek vele. De attól még az s7 folyik, a honor meg röcög.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    [link]

    Azt írtad te befejezted. Ehhez képest a fent linkelt kommentben megint belém kötöttél. És megint olyannal vádolsz, amit nem mondtam, bár hozzáteszem véleményem szerint ez abból következik, hogy nincs meg a megfelelő tudásod a témában. A diplaymate ugyanis nem azt méri, hogy egy játék röcög-e. Vedd kérlek a fáradtságot és olvass egy tesztet tőlük.

    És nyomatékosan megkérlek itt is, valamint a készülék topikjában is, hogy ezt fejezd be, ne adj olyan kijelentéseket a számba, amiket én nem mondtam. Köszönöm.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz m1lan #4448 üzenetére

    a "Honor 9 helyett sokkal jobban megéri a tavalyi Galaxy S7" elmélet sem feltétlenül állja meg a helyét, hiszen a 8 is méltó ellenfele volt már, a 9-be pedig annál is erősebb hardver került.

    Igen, de erre írtam ezt.

    Ha megírod, hogy hogyan lehet ezt a híres röcögést előidézni a Honoron, szívesen kipróbálom.

    Ezt nem egy adott művelettel lehet vele elérni, bár a gsmarena vagy phonearena (nem mobil) oldala elégé röcög sokszor szinte mindenen, csak az iPhone-on meg a samun láttam teljesen röcögésmentes zoomot pl azon az oldalon. de ez persze azóta változhatott, ami viszont nem, hogy a rosszuk optimalizált, nagy weboldalak esetén hamarabb fog rángatni, mint egy samsung s7. A többire pedig nincsen recept, nem adott művelet sorá csinálja, hanem random, akár egy szimpla mappa megnyitásakor. Alapvetően olyan szinten van ma már szerencsére a technológia, hogy a 60-70k (vagy xiaomit és társait ideszámítva 35-40k) árkategóriától felfelé már nem nagyon lehet olyan készüléket venni ami "használhatatlan" lenne, mindegyik elnavigál oda ahova kell, mindegyikkel lehet értékelhető képeket csinálni, mindegyikkel megkapod az emaileket, stb stb. Tehát nem lehet ráhúzni semmire, hogy szar. De ettől különbségek még vannak, árkategóriák között is, és egy árkategórián belüli készülékek között is. Most, visszatérve az eredeti összehasonlításra egy s7 jobban megéri, mint egy honor 9. Természetesen nem mindenkinek, de objektív szempontok alapján több dologban is jobb az s7, ami persze nem jelenti azt, hogy a Honor 9 egy szar készülék, és nyilván akinek a touchwiz (motionwiz, Grace UX, vagy éppen mi a neve) felület hányingert okoz, annak nem ez fog kelleni. De ha valaki megkérdezi ebben az ársávban melyiket vegye, az s7-et fogják ajánlani (akik objektívek) ami csak akkor változhat, ha olyan személyes, egyedi igények vannak, aminek a Honor jobban megfelel.

    Na, de ez a beszélgetés már többet ért, hasznosabb és értelmesebb volt, mint amit a sárkánnyal tudtam lefolytatni a másik topikban. Pedig ha jól sejtem jóóóval fiatalabb vagy, mint ő.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    [link]

    Nem, itt az abaj, hogy fölényeskedve, okoskodva megjegyezted, hogy Hanem akkor? Az ikertestvére lépett a színpadra vagy mi?

    Mindezt úgy, hogy nem néztél utána a dolgoknak, hanem egyből fikáztál, támadtál. Pedig még abban a kommemtben is vázolva volt a megoodás, amire válaszoltál.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    [link]

    dehogynem találtam fogást, akkor is és most is. Te azt állítottad a 90hz nagyon is jó, és csak azok fikázzák akik nem látták. én erre reagáltam, hogy pont egy Apple termék kacsán tapasztaltam meg, hogy azért nem egy világmegváltó dolog. (ipad pro 120 hz). btw erre reagáltál anno, tehát vagy problémák vannak az emlékezőképességeddel, vagy kötekedésből írtad, hogy soha nem írok rosszat a márkáról. az itteni kommentjeidet meg cáfolták már többen is. már az első kommented a topikban egyébként hangulatkeltő, trollkodó, hater beszólás volt. itt is te kezdted, ahogy az op topikban is te álltál bele minősíthetetlen módon az emberekbe. én sem vetem meg a trágár beszédet, de ez (és ez csak jéghegy csúcsa) a legalja kategória szerintem, frusztrált, más véleményét el nem fogadó, trágár, indulatos embert tükröz.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák