Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz bokrosolajos #1272 üzenetére

    Ezt fraps-al mentetted?

    Először is szedd le ezt a fizikát

    [link]

    Szerintem nagyságrendekkel jobb így persze nem szabad elrontani rossz fizikával vagy setup-al

    Hát az újratextúrázott pályák grafikailag nagyon jól néznek ki érdemes cserélni őket, sztem utánna grafikára semmi panasz nem lehet

    viszont nagyon ajánlott az rbldll.exe és hdr mód használata eszméletlen sokat javít a grafikán
    [link]

    Motorhangokat állat hangokra lehet cserélni, már van több komplett patch is van egy általános motor alapjárat hang meg minden effekt és ez magyar eredeti navigátorhangal fantasztikus

    Eredeti navigátorhang effektekkel simán csak be kell másolni az audio.dat-ot a könyvtárba
    [link]

    FFB effektek nálam nagyon jók pont ma gondolkoztam, hogy ebben nem kellett vele szórakozni
    mint Dirt-.ben és itt van végre középre húző erő is.

    De úgy tudom játékban is jól állítható, illetve vmelyik logitech kormányhoz olvastam egy korrekt beállítási segédletet, hogy lehet feljebb venni ffb-s dolgokat.

    Nem tudom milyen kormányod van meg oprendszered, talán pont ebben a fórumban olvastam egy kormányról, hogy talán vista alatt milyen registry átírással lehet egyszerűen működésre bírni.

    Ja a kormány lagolásról is olvastam vhol , de lehet az codemasters fórum volt, ezeket csak átfutom mert szerencsére nincs ilyen gondom.

    Fék kormyányzás szerintem a fizikával amit adtam jó lesz.
    Meg fékezésnél próbálj meg visszaváltogatni.

    Szval röviden sztem legelőszőr a fizika majd érdemes egy jó setupot is keresni.

    Aztán lehet a grafikát és a hangot tuningolni

    Hidd el érdemes mert nagyon nagy játék lesz.

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák