Új hozzászólás Aktív témák

  • Edorn

    aktív tag

    válasz KRoy19 #22640 üzenetére

    Köszönöm, el is mentem az infót.

    Viszont tegnap este játék mellett kinyitottam a gép oldalát és egész tűrhető lett a melegedés.

    Ma pedig nem bírtam magammal és nekiáltam újrapasztázni... Nem kellett volna, mert ilyen szépen még nem sikerült a pasztázás... szép vékonyan takarta mindenhol a proci felületét... Nem ez lehetett a gond. De ez van, újrapasztáztam...

    Illetve az egyik elülső ventit átraktam a proci fölé úgy, hogy kifelé fújjon a házból. És így most elég jónak tűnik. Éppen most fejeztem be a tesztelést (jópár orányi tarkovozás :-) ). A legmagasabb hőfok így 81 volt, de ahogy nézegettem nagyrészt 70 fok körüli volt.

    Az lehetett a gond, hogy a proci ugyan fölfelé nyomta a levegőt a gépház tetején lévő rácsra, azon viszont csak minimálisan tudta átjuttatni és inkább visszafordult onnan a meleg levegő és keringett a gépházban. De így gondolom már egész elfogadható, nem? Max 81 fok, de nagyrészt 70 fok hosszas terhelés alatt.

    Azért még letesztelem pár gépigényes játékkal a biztonság kedvéért... :-P

    AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

Új hozzászólás Aktív témák