Új hozzászólás Aktív témák

  • iszoke

    senior tag

    válasz Incubus #87 üzenetére

    Most soroljam... oké, lássuk csak.

    ---Ethan lazán leszedi magát a kampókról ahonnan lelógatták, és utána elintézi egy kis alkohollal, mintha mi sem történt volna. Egy ilyen után minimum használhatatlanná válik a kezed hosszú időre, nemhogy virgonckodsz vele utána :((
    ---A kézlevágós jelenettől kis híján habzott a szám, mert miféle agyatlan baromság már az, hogy levágják a kezed, te pedig csak visszateszed, mint valami gyurmát az meg rácuppan mintha semmi baj nem történt volna? Ne jöjjön nekem senki azzal, hogy "dehát a 7. rész megmagyarázza!". A lónak a művégtagját, azt magyarázza :W
    ---Miféle hülyeség volt már, hogy az Umbrella eredetét egy semmi közepén lévő falu eldugott barlangrajzától származtatják? Nem is tudom mekkora időtávlaton keresztül vezették le, hogy milyen befolyással rendelkező megacorp ami elképesztő dolgokat hoz(ott) létre, erre jön ez a duma, hogy Kelet-Európában látta az egyik alapítója. Köszi, így kell lerombolni a misztikumát
    ---Heisenberget gyakorlatilag egy az egyben Magnetóról koppintották némi Frankenstein szörnyével vegyítve, amihez már csak annyit tennék hozzá, hogy a gyártósoron szószerint végeláthatatlan mennyiségben mennek az alanyok. Honnan a francból szerezne száz, illetve ezerszámra testeket úgy, hogy nem csinál kísértetfalut abból a helyből?
    ---Egyáltalán, mi ez a varázsgomba marhaság? Biológiai fegyvergyártás vírusokból és parazitákból még oké, az hihető, de ne mondja már senki, hogy egy gombával olyasmiket túlélhet valaki, ami egy terminátort kinyírna. :(((
    ---Ezenkívül ott van még a... basszus, már ez is több a soknál, nem is értem mit esznek rajta annyian. Szerintem a 6. rész mellett a legszarabb játék a sorozatban, aminek az egyetlen mentsvára a grafikája
    ---A Village sokkal inkább érződik spin-offnak, mint a fő történeti szál részének

    Silenzio
    "Amúgy szerintem is jobb a Village, mint a 4, felfedezhető benne némi karaktermélység, van egy elfogadható sztorija, kisebb a trashfaktor, mint a 4-ben."

    Ez valami vicc, ugye?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák