Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mukorka

    addikt

    válasz D.Orion #44 üzenetére

    Az jó ha nem kell négyzet eltalálni , elég a kör is . ;)

    Szeretem ezt a témát, a feelinget is átadja a játék ahogy néztem. Egyszerűen csak nem akarok elaludni multi közben :)

    (#46) ollie : Most jöttem haza egy rossz nap után de ez "Made my day" :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

  • zack

    nagyúr

    válasz D.Orion #143 üzenetére

    "Én erős fenntartásokkal kezelem mások problémáit, először mindenki a saját hardverei/szoftverei közt nézzen szét. U. tána szidja a játékotAz meg, hogy Crysis2ben mennyi az fps és itt mennyi... Ki a francot érdekel és mi köze van a két játéknak egymáshoz.. UT3 motor hajtja az RO-t, tudni kell, hogy ez a motor mire és hogyan képes"

    Gondolom az eddigi 1.5Gb patch méret 1 hét alatt nem téged igazol hanem engem. :U
    De lehet csak azért frissítgetik mert minden jó úgy ahogy van, csak unatkoznak, és nincs jobb dolguk. Látom nem érted az összefüggéseket. Segítek, és elmagyarázom, bár nem terveztem ennyire szájbarágósan. :B Az UE3 motor DX9-et használ amiben bár vannak kivételek (Dead Space pl.) elég elavult motornak számít. A Crysis 2 CryEngine 3 motort használ, ami jelenleg a leggépigényesebb, és gépigényben felülmúlja az összes eddig megjelent motort. Az összefüggés ott van, bár a Crysis 2 sincs optimalizálva, mi több messze nem is a kedvenc játékom, ha egy gép gond nélkül futtatja, bőven a játszható fps-ek felett, akkor ott nem a gépben kell keresni a hibát, ha a RO2 gépigénye kerül szóba.
    A 6950 CF-em 15-20% gyengébb a jelenlegi legerősebb 2 kártyás SLI rendszertől (GTX 580 SLI). Szerinted medium grafikán 1920-ban DX9-ben indokolt a 20 fps egy ilyen VGA rendszertől, amikor DX11-ben a legerősebb gépigényt igénylő játéknál 2,5x ennyi fps van? :U Azt majd kifelejtettem, hogy a Crysis 2 is NV kártyákon fut jobban, tehát nem AMD-s játék. Sajnálom hogy ezt nem tudtad kikövetkeztetni az előzőekből, pedig ott is éppen ennyire érthetően leírtam. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz D.Orion #154 üzenetére

    "Neked még hányszor kell leírni, hogy a CF-et ki kell kapcsolni"

    Annyiszor írod le, ahányszor akarod. Kipróbáltam így is. Így meg olyan gondok jöttek elő, hogy befagyott a játék pár másodpercre, majd egy kék, zöld, lila teli képernyő, majd vissza a játékba. De egyébként ezt már leírtam a (#118) hsz.-ben is. :U
    Tudok róla, hogy jövő héten jön a 11.9 + CAP, és azt is tudom hogy elvileg benne lesz az RO2 is. A gond nem azért alakult ki, mert nincs CF támogatás. Egy pályán, ahol átlagban megvan az 50-60 fps, nem azért zuhan be 20 fps alá (volt már 17 is), mert nincs CF profil a játékhoz. Ha lesz, és a játék marad így, meggyőződésem, hogy az átlag feljebb fog kúszni akár a duplájára is, de a bezuhanások meg fognak maradni, mert ez a játék hibája.
    1920-ban fullon el kellene vinnie 1db 6950-nek.
    Egyébként senki nem mondta hogy foglalkozz a kérdésemmel, elsősorban azoknak írom az infókat, akik hezitálnak a vételén. Jelen állapotában célszerűbb a kivárás.
    Nem fogok egyelőre senkinek sem olyan infókat csepegtetni, hogy vegye meg.
    Majd ha egyszer eljutunk oda, hogy minden szép és jó lesz, akkor majd lehet örülni, hogy az egyik legjobb (hanem a legjobb) multi fps birtokosai vagyunk. Mert vannak pozitívumok, de ezeket minek írjam le 100x? Ha megoldják a jelenlegi nagyobb volumenű hibákat, hogy lehessen normálisan játszani, az apróságokon már senki sem fog rugózni.
    Egyébként a stat oldalt sem javították, holott azt ígérték a köv. patch-ben orvosolva lesz. Nálam legalább is továbbra sem jó. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • Serpiko

    addikt

    válasz D.Orion #215 üzenetére

    Az jó lenne hétvégén ráérek kockulni de durván. :B

    A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

  • Balika23hun

    aktív tag

    válasz D.Orion #235 üzenetére

    Vagy a több gigás patch igazából semmit sem javított csak azért adták hogy azt higgyük hogy hű mennyi javítás lehet benne, de közben egy 18 megás patch is elég a javításhoz :DD :DD :DD
    Amúgy észrevettétek hogy minden nagyobb patch után kijött egy 18 megás is. :DDD

    Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

  • tálusz

    tag

    válasz D.Orion #240 üzenetére

    Akkor nálam nem tudom mi lehet, steam szerverkeresője jól működik, addig használom azt akkor. Kösz!

    "Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

  • zack

    nagyúr

    válasz D.Orion #278 üzenetére

    Pár kultúrált szösszenetet azért reagálnék az irományodra, kicsit úgy látom helyre kell hogy tegyelek. :U De persze ha ez nem fog célt érni, akkor majd inkább egy moderátorra fogom bízni a dolgot.
    Nem érdekel mi a problémád, meg az se hogy elfogyott a türelmed. Ha nem tetszik amit on-ban a játékkal kapcsolatban írok, akkor ne olvasd el. Senki se tartja a torkodhoz a kést, hogy kötelezően olvasd az itteni irományokat ezen belül is az enyémeket. Ha nem tetszik a topik negatív hangvétele, Neked kell írni a Tripwire-nek, hogy csipkedjék magukat a frissítésekkel, mert sokan vannak akik kifizették érte a 6k-t és elégedetlenek, mert nem azt kapták amiért fizettek.
    Az hogy miről folyik a játékkal kapcsolatban a vita, nem te fogod eldönteni, mivel mindenki arról ír vele kapcsolatban, amiről akar. Ismételten megjegyzem, ha ez neked nem tetszik, ne olvasd a hozzászólásaimat. Mások helyett meg ne alkoss véleményt, főleg, hogy te óbégatsz elsősorban off-ba, a személyeskedést súrolva. :U

    Én azért vettem meg a játékot mert részben félre lettem tájékoztatva elfogult vélemények alapján, amikor a virágbolti verziót kipróbáltam. Ha lett volna itt olyan, mint most én, akkor lehet nem veszem meg, mert elmondja, hogy a multiban adott fps is kritikán aluli, pont mint a virágboltiban. Aki ki fogja listázni a hozzászólásaimat, pontosan látni fogja mi a helyzet, ahogy majd azt is, ha egyszer végre jó lesz.
    Tehát azt tanácsolom, ne küldözgess ide-oda, ne mond meg, hogy mi az én játékom, és mi nem. Többen elégedetlenek, mint elégedettek a hardveres optimalizációval, és méltóztass már megengedni, hogy morcos legyek amiatt, hogy egy 400k+ gépen nem fut jól az eredeti, jogtiszta játék.
    Az pedig hogy CF-en hogy fut, szintén infó jellegű, hogy aki a vételén gondolkodik, és CF tualjdonos, jobban teszi, ha vár vele.
    Szóval jó lenne ha visszavennél az arcocskádból, és ha csak off hsz-re futja, ami az elmúlt időszakot illeti, akkor ne koptasd a billentyűzetedet, mert személyeskedő hozzászólásokra senki sem kíváncsi.
    Örülj neki, hogy nálad minden tökéletes, de ne te mondd már meg, hogy milyen hangvételű legyen "szakmailag" egy topik.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz D.Orion #280 üzenetére

    Nézd. Te támadtál nekem minden alap nélkül. Semmilyen képmutatás nincs itt. A privát üzenet, az a magán szféra, míg a topik az publikus. Itt ezek a szavak férnek el.
    De ezt neked PH! addikt-ként ne kelljen már leírnom, pontosan tudod te is.
    Nem haragszom rád, csak vegyél vissza egy kicsit. ;) Majd ha azzal fogom teleóbégatni a topikot, hogy milyen jó lett a játék, remélem résen leszel, és rám fogsz szólni, miért írok róla ennyi pozitívumot, holott erre senki sem kíváncsi. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák